Барабанні фільтри Basic

Барабанні фільтри AquaKing Red Label Basic забезпечують ефективну механічну фільтрацію з повністю автоматизованою системою очищення за найкращою ціною.

Барабанні фільтри AquaKing Red Label Basic — це найкраще рішення з механічного очищення забруднень для декоративних водойм, ставків та установок замкненого водопостачання (УЗВ), за надзвичайно привабливою ціною. Основною перевагою барабанних фільтрів AquaKing Red Label Basic є наявність промивного насоса, що призводить до зменшення шуму, меншого простору установки та більш ефективного функціонування барабанного фільтра. Важливим моментом є те, що фільтр укомплектований високоякісним ультрафіолетовим стерилізатором потужністю 40 Вт, який ефективно справляється з очищенням (усуває бактерії, віруси, грибки), бореться з небажаними водоростями (не впливаючи на декоративні водорості та рибу), які утворюються в товщі води, та стерилізує фільтраційну сітку барабанного фільтра, що значно збільшує термін її служби. В стерилізаторі використовується УФ-лампа Amalgam, яка виробляє ультрафіолетове випромінювання з довжиною хвилі рівно 253,7 нм.

Фільтри барабанного типу не тільки очищають воду, але й одразу видаляють всі механічні забруднення прямо в каналізацію. Цей процес не вимагає присутності людини, все відбувається автоматично. Принцип роботи барабанного фільтра AquaKing Red Label Basic полягає в тому, що вода з водойми потрапляє в приймальну камеру, після чого перетікає в барабан, який обтягнутий дрібною нержавіючою сіткою (зазвичай розмір осередку сітки складає від 25 до 70 мікронів), протікаючи через сітку на барабані вода фільтрується і повертається в водойму вже очищеною. Всі забруднення залишаються на фільтраційній сітці в середині барабану, зі збільшенням кількості забруднень — зменшується пропускна спроможність фільтраційної сітки, та відповідно змінюється рівень води у барабанному фільтрі, спеціальні датчики це фіксують та подають сигнал на автоматику, що необхідно провести очищення фільтраційної сітки барабанного фільтра. Після цього в дію приводиться двигун, який починає повільно обертати барабан, та з великим тиском подається вода на промивні форсунки, в результаті всі забруднення змиваються на жолоб, який розташований в середині барабану та надалі самопливом витікають в каналізацію. Процес самоочищення відбувається автоматично, та триває до тих пір поки не стабілізується рівень води всередині барабанного фільтра. З залежності від об’єму декоративної водойми, ставка або УЗВ, Ви можете купити барабанний фільтр AquaKing Red Label Basic з різною пропускною здатністю.

Барабанні фільтри AquaKing Red Label Basic мають 2 типу установки: гравітаційний та насосний. В гравітаційному типі установки фільтр встановлюється відповідно до рівня води у водоймі, вода в фільтр потрапляє самопливом та після фільтрації відкачується насосом назад у водойму. В насосному типі установки фільтр встановлюється вище рівня води у водоймі, вода в фільтр подається примусово за допомогою насоса, та назад вже очищена повертається в ставок самопливом. Ми рекомендуємо використовувати гравітаційний тип установки, оскільки забруднення потрапляють в фільтр в такому вигляді, в якому знаходяться у водоймі, в насосному типі установки забруднення можуть подрібнюватись насосом під час транспортування води до барабанного фільтра.

Сфери використання барабанних фільтрів AquaKing Red Label Basic:

 • Плавальні водойми;
 • Водойми з рибою;
 • Декоративні ставки;
 • Рибні господарства;
 • Очищення води на виробництві;
 • УЗВ (установки замкнутого водопостачання).

Основні переваги, чому необхідно купити барабанний фільтр AquaKing Red Label Basic для ставка, декоративної водойми, УЗВ:

 • Надзвичайно приваблива ціна;
 • Наявність промивного насоса;
 • Наявність УФ-стерилізатора з довжиною хвилі 253,7 нм;
 • Дуже простий у використанні;
 • Має високий ресурс роботи;
 • Фільтр виготовлений в Нідерландах;
 • Наявність змінних частин;
 • Дуже тихий в роботі;
 • Повністю автоматизований;
 • Низький рівень енергоспоживання;
 • Висока якість очищення;

Для того, щоб придбати барабанний фільтр AquaKing Red Label Basic або отримати додаткову консультацію, зверніться до нас за номером телефону вказаним у розділі “Контакти”. Компетентні менеджери дадуть відповідь на всі запитання, та допоможуть обрати модель, яка відповідає саме Вашим вимогам.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин