Насоси

При облаштуванні ставка, декоративної водойми або установки замкнутого водопостачання (УЗВ), обов'язковим елементом який має бути присутній в переліку обладнання є насос для ставка.

За допомогою насоса для ставка Ви можете створити фонтан, водоспад, декоративний струмок та здійснювати фільтрацію води. Залежно від способу застосування, насоси для ставків поділяються на різні типи й використовуються в різних цілях.

Що потрібно знати перед тим, як купити насос для ставка, декоративного водоспаду, штучної водойми, УЗВ?

 

  • Важливий критерій при виборі насоса – його продуктивність. Розраховуючи значення цього показника, необхідно враховувати ширину потоку, перепад висот між виливом водоспаду і поверхнею ставка, бажану інтенсивність струменя. Якщо Ви вибираєте насос для водоспаду, важливо взяти до уваги бажану товщину водяної плівки, саме цей показник впливає на візуальний ефект водяної картини та рівень шуму водоспаду. В асортименті насосів компанії AquaKing є насоси різної продуктивності, які здатні задовольнити потреби для водойм різного розміру та створити неймовірно красивий водоспад або фонтан. В каталозі продукції компанії AquaKing також маються насоси з регулюванням продуктивності, саме завдяки цій опції Ви можете регулювати інтенсивність струменя, товщину водяної плівки водоспаду або висоту фонтану. На насосах серії AquaKing EGP2 регулятор продуктивності знаходиться безпосередньо на корпусі пристрою та має чотири положення регулювання (в першому режимі насос працює на 50% своєї продуктивності, в другому насос працює на 75% своєї продуктивності, в третьому режимі насос працює на 100% своєї продуктивності та четверте положення режим “Auto”, в цьому положенні насос працює по 10 секунд в кожному з раніше перерахованих режимів). Насоси серії AquaKing Red Label ACP та AquaKing Red Label ANP мають виносний регулятор продуктивності за допомогою якого можна регулювати від 4 до 100% продуктивності насоса.
  • Ще один з важливих критеріїв при виборі насоса – енергоспоживання. Ставкові насоси розроблені таким чином, що здатні працювати тривалий час без відключення. Всі насоси компанії AquaKing мають новітні двигуни, які при мінімальних затратах електроенергії перекачують велику кількість води, для прикладу модель яка споживає всього 200 Вт на годину здатна перекачати до 20 000 літрів води за одну годину. Важливо відзначити, що моделі які обладнані регулятором потужності при зменшенні продуктивності зменшують енергоспоживання.
  • Наступний критерій – безпечність. Двигуни насосів залиті спеціальною епоксидною смолою, а електропровідні кабелі мають високий рівень ізоляції, що робить насоси безпечними для використання в декоративних водоймах та установках замкнутого водопостачання. Також насоси обладнані фільтром попереднього очищення, який захищає ротор від потрапляння в нього грубих забруднень і вберігає його від поломки.
  • Місце встановлення та підключення насосу. Помпи AquaKing можуть встановлюватись як в самій водоймі так і за її межами, якщо насос встановлюється за межами водойми, то він має бути встановлений нижче рівня води (вода в насос має потрапляти самопливом). Для підключення насосу в комплект поставки входять гумові ущільнювачі та спеціальні конектори, які надають можливість підключати шланги різного діаметру, що робить монтаж насоса абсолютно легким для всіх користувачів.
  • Гарантія та сервіс. Ми впевнені у високій якості наших насосів, тому надаємо гарантію 2 роки. Якщо з вини виробника обладнання буде працювати не коректно ми оперативно відремонтуємо або замінимо на новий насос.

Де купити насос для ставка, декоративної водойми або УЗВ?

Придбати насос для ставка Ви можете у наших офіційних дилерів, для того, щоб обрати дилера необхідно перейти в розділ “Де купити?” на нашому сайті. При необхідності Вам буде надана додаткова консультація стосовно підбору та експлуатації обладнання AquaKing.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин