УФ-стерилізатори

Декоративні водойми, ставки та установки замкнутого водопостачання (УЗВ), необхідно не тільки очищати від механічних забруднень, але й своєчасно проводити дезінфекцію води від шкідливих бактерій та мікроорганізмів. Хорошим рішенням для цього в пригоді стануть ультрафіолетові стерилізатори для ставків.

Принцип роботи УФ-стерилізаторів дуже простий, вода яка подається насосом проходить через ультрафіолетовий стерилізатор та потрапляє під ультрафіолетове випромінювання, в результаті шкідливі мікроорганізми та хвороботворні бактерії гинуть. Процедура стерилізації води в ставку є абсолютно безпечна та не шкідлива для всіх мешканців водойми. УФ-стерилізатори знищують одноклітинні водорості та мікроорганізми які є головними винуватцями «цвітіння» води. Результат використання УФ-стерилізатора буде помітний одразу після першого дня використання. Для того, щоб вода в ставку була кристально чистою і прозорою УФ-стерилізатор має працювати постійно, як вдень так і вночі. Лампи УФ-стерилізаторів мають певний ресурс який складає від 8000 до 12000 робочих годин (в залежності від типу лампи), далі лампу потрібно замінити на нову. Також регулярно потрібно контролювати наявність кальційних відкладень на кварцевій колбі в середині УФ-стерилізатора, якщо такі відкладення спостерігаються їх потрібно негайно видалити, оскільки вони не пропускають ультрафіолетові промені та процес стерилізації може бути не ефективний. Отже, для того, щоб отримати кристально чисту та найголовніше здорову воду нам необхідно купити ультрафіолетовий стерилізатор для ставка.

В каталозі продукції компанії AquaKing є широкий вибір УФ-стерилізаторів, потужність яких складає від 18 до 80 Вт. Кожен стерилізатор розрахований на певний об’єм водойми, УЗВ. У свою чергу УФ-стерилізатори AquaKing виконані в пластиковому або нержавіючому корпусі. Пристрої виконані в нержавіючому корпусі мають на 35 % більшу ефективність в порівнянні зі звичайними УФ-стерилізаторами, це полягати в тому, що ультрафіолетові промені відбиваються від нержавіючого корпусу і повертаються на повторну стерилізацію.

Особливу увагу варто приділити лінійці УФ-стерилізаторів AquaKing Red Label, ці стерилізатори виконані в нержавіючому корпусі зі сталі марки AISI 304, та укомплектовані високоякісною ультрафіолетовою лампою Philips T5, яка здатна забезпечити короткохвильове випромінювання з максимальною довжиною хвилі 253,7 НМ.

Чому варто купити УФ-стерилізатор AquaKing для водойми, УЗВ?

  • Висока європейська якість обладнання за розумною ціною;
  • Ефективне очищення: мікроби, грибки, бактерій та водорості будуть негайно знищені;
  • Абсолютна безпечність УФ-стерилізатора для всіх мешканців водойми;
  • УФ-лампа має великий ресурс, який складає 8000 годин безперервної роботи;
  • УФ-стерилізатори які виконані в корпусі з нержавіючої сталі мають на 35 % більшу ефективність в порівнянні зі звичайними;
  • Гарантія на обладнання AquaKing складає 2 роки.

Де купити УФ-стерилізатор для ставка, декоративної водойми, УЗВ?

Для оформлення замовлення Вам необхідно перейти на сайті в розділ “Де купити?” та обрати відповідний магазин. УФ-стерилізатори Ви можете придбати в офісі магазинів або замовити кур’єрське доставлення. Не залежно від того в якому місті Ви знаходитесь, купити УФ-стерилізатор AquaKing мається можливість у всій Україні, для цього менеджеру необхідно повідомити адресу відділення транспортної компанії та контактні дані отримувача товару.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин