Фільтри AquaKing

Для того, щоб водойма завжди залишалася свіжою, чистою та приємно пахнула, необхідно купити фільтр для ставка.

Декоративна водойма здатна прикрасити та надати елегантності практично будь-якій ділянці. Але для того, щоб зберегти свою красу, необхідна належна фільтрація. Фільтр для ставка є одним з найважливіших компонентів будь-якої декоративної водойми, не залежно від того мається в ставку риба та рослини, чи ні.

В каталозі продукції нашої компанії представлені напірні фільтри для ставків AquaKing PF2 ECO, які розраховані на об’єм водойми від 5000 до 15000 літрів води, та проточні фільтри для ставків AquaKing Bio Filterbox, які розраховані на більші об’єми водойм від 25000 до 40000 літрів. Якщо в водоймі є риба, то потужність фільтра має бути збільшена у двічі, якщо в водоймі проживають коі, тоді фільтр має бути підібраний з потрійним запасом. Всі фільтри AquaKing мають вбудовані ультрафіолетові стерилізатори, принцип роботи цих пристроїв дуже простий, вода яка подається насосом потрапляє під ультрафіолетове випромінювання, в результаті шкідливі мікроорганізми та хвороботворні бактерії гинуть. УФ-стерилізатори знищують одноклітинні водорості та мікроорганізми які є головними винуватцями «цвітіння» води.

Особливості, які необхідно знати перед тим, як купити напірний фільтр для ставка AquaKing PF2 ECO:

  • Встановлення та обслуговування. Напірні фільтри для ставків мають герметичний корпус, завдяки якому фільтр може встановлюватись не залежно від рівня води у водоймі. Моделі AquaKing PF2-30 ECO та AquaKing PF2-60 ECO мають функцію зворотної промивки, тепер не потрібно розбирати фільтр, щоб провести його чистку. Достатньо повернути поворотний кран в положення зворотної промивки.
  • Функціонал та особливості фільтрації. Вода яка проходить через напірний фільтр, піддається трьом видам очищення, а саме: механічне, біологічне та ультрафіолетова стерилізація. На верхній частині фільтра розташований індикатор роботи ультрафіолетового стерилізатора, та індикатор забруднень, який сигналізує коли необхідно провести очищення фільтра.
  • Якість та надійність. Напірні фільтри AquaKing PF2 ECO виконані з матеріалів високої якості, які відповідають всім європейським стандартам. Електричні частини фільтра мають клас захисту IP44, що свідчить про те, що вони захищені від потрапляння випадкових бризок і крапель води та можуть встановлюватись біля водойми просто неба.

Особливості, які необхідно знати перед тим, як купити проточний фільтр для ставка AquaKing Bio Filterbox:

  • Встановлення та обслуговування. Проточні фільтри на відміну від напірних фільтрів встановлюються тільки вище рівня води, оскільки мають не герметичний корпус. Для очищення фільтра необхідно дістати фільтраційні губки, попередньо знявши кришку фільтра, та в ручному режимі провести віджим фільтраційних елементів в ставковій воді.
  • Функціонал та особливості фільтрації. Проточні фільтри також, як і напірні фільтри мають три ступені фільтрації: механічна, біологічна та ультрафіолетова стерилізація. Для візуального контролю роботи ультрафіолетового стерилізатора на верхній частині фільтра розміщений світловий індикатор.
  • Якість та надійність. Фільтри виконані з урахуванням всіх норм безпеки, та мають клас захисту IP44. Електропровідні кабелі мають високий рівень ізоляції, що робить їх абсолютно безпечними для використання в декоративних водоймах.

Якщо Ви хочете купити напірний або проточний фільтр для декоративної водойми з рибою та рослинами, звертайтеся за телефонами вказаними у розділі “Контакти” або перейдіть в розділ “Де купити”, та оберіть відповідний магазин.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин