Багатокамерні фільтри

Багатокамерні проточні фільтри AquaKing Red Label здатні гарантувати високу якість очищення води як для малих, так і для великих водойм.

Багатокамерні проточні фільтри AquaKing Red Label Chamber Filter були розроблені, щоб гарантувати ідеальну якість води в декоративних водоймах та ставках. В залежності від розміру водойми підбирається фільтр відповідної пропускної здатності, та має різну кількість камер з фільтраційними наповнювачами. У свою чергу вода, яка проходить через багатокамерний проточний фільтр піддається декільком ступеням фільтрації, а саме: механічна та 2 ступені біологічної фільтрації. Для того, щоб забезпечити високу пропускну здатність фільтрації води, всі багатокамерні проточні фільтри AquaKing Red Label мають вхідні та вихідні отвори розмір 110 мм. В нижній частині кожної камери розташований кран для зливу бруду. Камери з біологічною фільтрацією обладнані циліндричними розпилювачами повітря, які оптимально розпилюють повітря для забезпечення життєдіяльності біологічних бактерій, які у свою чергу ефективно переробляють шкідливі речовини у водоймі. Отже, щоб отримати високу якість води у своїй водоймі, необхідно купити проточний фільтр для ставка AquaKing Red Label Chamber Filter.

Проточний фільтр для ставка AquaKing Red Label Chamber Filter мають 2 типу установки: гравітаційний та насосний. В гравітаційному типі установки фільтр встановлюється відповідно до рівня води у водоймі, вода в фільтр потрапляє самопливом та після фільтрації відкачується насосом назад у водойму. В насосному типі установки фільтр встановлюється вище рівня води у водоймі, вода в фільтр подається примусово за допомогою насоса, та назад вже очищена повертається в ставок самопливом. Переваги гравітаційного типу установки в тому, що забруднення потрапляють в фільтр в такому вигляді, в якому знаходяться у водоймі, в насосному типі установки забруднення можуть подрібнюватись насосом під час транспортування води до проточного фільтра.

Основні переваги, чому необхідно купити проточний фільтр для водойми AquaKing Red Label Chamber Filter:

  • Якість фільтрації та зручність обслуговування. Кожен проточний фільтр нашої компанії має декілька ступенів фільтрації (механічна та 2 ступені біологічної фільтрації), що свідчить про високу якість очищення води. Для зручності очищення фільтра від забруднень кожна камера обладнана спеціальним краном для зливу забруднень, який має діаметр 50 мм.
  • Асортимент та доступність товару. Широкий асортимент проточних фільтрів здатний задовольнити потреби будь-якого користувача не залежно від об’єму водойми, а доступні ціни зроблять вашу покупку ще приємнішою.
  • Якість та гарантія. Наші фільтри виконані з високоякісного поліпропілену, який має великий термін служби та стійкий до ультрафіолету. Щоб підтвердити високу якість фільтрів ми надаємо гарантію 2 роки.

Як купити проточний фільтр AquaKing Red Label Chamber Filter для ставка, декоративної водойми або УЗВ?

Для того, щоб придбати систему фільтрації або отримати додаткову консультацію профільного спеціаліста, зверніться до нас за номером телефону вказаним у розділі “Контакти”. Ми з радістю допоможемо Вам та надамо компетентну консультацію.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин