Аератори та комплектуючі

Для того, щоб насичувати декоративну водойму або ставок життєво важливим киснем, необхідно купити спеціальний пристрій — аератор для ставка.

Штучні декоративні ставки є чудовим природним декором, які здатні заворожити своєю красою кожну людину. Однак ця краса вимагає постійного і ретельного догляду. Власники декоративних водойм нерідко стикаються з такими проблемами, як цвітіння води, утворення слизу та неприємний запах. Основною причиною всіх цих проблем є недостатня кількість кисню в воді. Для того, щоб наситити воду киснем необхідно купити аератор для ставка.
Достатній вміст кисню є важливим для біологічних процесів, які підтримують як рибу, так і рослини в декоративній водоймі. Аератор для ставка забезпечує необхідну подачу кисню для Вашої водойми та її мешканців, а також забезпечує кращі результати фільтрації шляхом поліпшення циркуляції води. Додаткова подача кисню також допомагає у бактеріальній деградації шкідливих речовин, та значно покращує біологічний баланс водойми. Важливим моментом є те, що аерація створює дестратифікацію водяного стовпа, оскільки декоративні водойми та ставки зазвичай складаються зі стратифікованих шарів, розділених різними температурами та рівнями кисню. Основною метою аерації є збільшення і стабілізація кількості розчиненого кисню у всьому водному стовпчику, що має широке поширення на багато різних аспектів здоров’я декоративної водойми.

Отже, головним завданням аератора є насичення водних мас киснем шляхом їх перемішування. Аерація ставка має відбуватися круглий рік незалежно від температури повітря та температури води у водоймі. В зимовий час насичення води киснем, та постійна циркуляція води не дає утворюватися льоду, на поверхні завжди буде ополонка, що забезпечує доступ кисню та вихід шкідливих бродильних газів.

В асортименті компанії AquaKing є багато різних аераторів та розпилювачів повітря для ставка. Аератори AquaKing здатні перекачувати повітря від 600 до 2400 л/год, при цьому вони споживають мінімальну кількість електроенергії. Широкий асортимент розпилювачів повітря здатний задовольнити будь-якого користувача не залежно від вимог. Наша компанія пропонує купити як готові комплекти аерації для водойми, так і укомплектувати їх самостійно, окремо придбавши компресор для ставка та розпилювачі повітря. Якщо Ви вирішили окремо купити компресор та розпилювачі, необхідно дотримуватись певних правил, а саме: загальна пропускна здатність розпилювачів має відповідати номінальній продуктивності компресора. Якщо компресор буде встановлений нижче рівня води, його необхідно доукомплектувати зворотним клапаном, щоб в разі відключення електроенергії вода при зворотному напрямку не могла потрапити в компресор.

Чому варто купити аератор для ставка AquaKing?

  • Енергоефективність та низький рівень шуму. Мембранні компресори AquaKing працюють на основі електромагнітної вібрації, що дозволяє відмовитися від використання деталей, що труться. Дана технологія дозволяє споживати менше електроенергії, що значно підвищую енергоефективність компресорів. Подача повітря відбувається шляхом взаємодії електромагнітних коливань на мембрану компресора, ця технологія є практично безшумною. Для зменшення вібрації в нижній частині компресора розташовані спеціальні гумові ніжки.
  • Висока якість та надійність. Компресори виготовлені з високоякісних, екологічно-чистих матеріалів, які мають великий термін служби та гарантують високу надійність.
  • Можливість самостійного підбору комплекту аерації. Ми надаємо можливість самостійно укомплектувати аераційну систему з урахуванням індивідуальних побажань, обравши компресор необхідної продуктивності та розпилювачі відповідної пропускної здатності та конфігурації.

Різноманітність асортименту гарантує, що кожен покупець знайде оптимальну модель для своєї декоративної водойми.

Для того, щоб купити аераційну систему для водойми Вам необхідно перейти в розділ “Де купити?” та обрати один магазинів. Компетентні менеджери магазинів допоможуть Вам обрати необхідну систему аерації саме для Вашого ставка або УЗВ.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин