Фільтри

Фільтрація водойми найголовніша складова чистоти ставка і здоров'я ваших риб.

Фільтри AquaKing

Якісні фільтри для малих та середніх ставків.

Комбіновані барабанні фільтри Joy та Happy

Комбіновані фільтри поєднують барабанний і біологічний фільтри в одному компактному корпусі для досягнення бездоганної якості води

Барабанні фільтри Basiс

Барабанні та комбіновані фільтри Red Label Basiс – лінійка фільтрів високої якості по привабливій ціні.

Комбіновані барабанні фільтри InLine

Комбіновані барабанні фільтри Red Label InLine – лінійка фільтрів високої якості з вузьким габаритним розміром.

Барабанні фільтри PRO XL

Барабанний фільтр – це механічний попередній фільтр, який відфільтровує дуже дрібний бруд (до 70 мк) з потоку води.

Комбіновані барабанні фільтри

Комбіновані фільтри поєднують барабанний і біологічний фільтри в одному компактному корпусі для досягнення бездоганної якості води

Багатокамерні фільтри

Всі моделі багатокамерних фільтрів повністю виготовлені з високоякісного поліпропілену і укомплектовані кращими фільтруючими наповнювачами. Вхідні та вихідні отвори діаметром 110 мм сприяють оптимальному протоку води.

Біологічні фільтри

Фільтри з плаваючою біозагрузкою забеспечують оптимальну біологічну фільтрацію.

Зрошувальні фільтри

Зрошувальні (крапельні) фільтри мають найкращий біологічний фільтруючий ефект серед всіх відомих фільтрів для ставків з Кої.

Ще на етапі проектування декоративної водойми, ставка або установки замкнутого водопостачання (УЗВ), варто подумати про обладнання, яке буде піклуватись про життєдіяльність водойми та підтримувати високу якість води. Особливо важливою є система фільтрації, адже вона відповідає, як за зовнішній вигляд водойми, так і за хімічний склад води. На сьогодні існує багато різних систем фільтрації для декоративних водойм, ставків та УЗВ, але слід пам’ятати, що тільки правильно підібрана система фільтрації зможе забезпечити високу якість очищення води, та в цілому підтримувати біологічний баланс водойми. При підборі фільтра необхідно врахувати багато факторів, основними з яких є: об’єм, рельєф та глибина водойми, наявність та кількість риби, наявність та кількість рослин, кількість часу скільки водойма на протязі дня знаходиться під сонцем та хімічний склад води. В нашому каталозі продукції є широкий асортимент фільтраційних систем, які здатні задовольнити потреби, як маленьких водойм, так і водойм великих розмірів або УЗВ.

Фільтри AquaKing були розроблені з використанням багаторічного досвіду, найсучасніших технологій і кращих професійних матеріалів. Всі продукти компанії мають на меті гарантувати ідеальну якість води простим і надійним способом. Системи фільтрації AquaKing пропонують повне, оптимальне та відповідне рішення для кожної ситуації.

У свою чергу фільтраційні системи AquaKing поділяються на:

  • напірні та проточні фільтри;
  • барабанні фільтри;
  • біологічні фільтри;
  • комбіновані барабанні фільтри;
  • фільтраційні системи Plug&Play;
  • зрошувальні фільтри.

Чому варто купити фільтр для ставка AquaKing?

  • Широкий асортимент та доступність товару. Фільтри для водойм представлені на нашому сайті здатні задовольнити потреби будь-якого користувача не залежно від розміру водойми, а доступні ціни піднімуть Вам настрій та складуть приємне враження від покупки.
  • Безпечність та якість обладнання. Фільтраційні системи AquaKing мають європейські сертифікати та виготовленні з урахуванням всіх норм безпеки. Фільтри виготовляються з високоякісних матеріалів, які у свою чергу не виділяють в воду шкідливих речовин та мають великий термін служби.
  • Гарантія та сервіс. Для підтвердження високої якості голландського обладнання ми надаємо гарантію два роки. Важливим моментом є те, що придбавши фільтр для водойми AquaKing, Ви надалі маєте можливість придбати будь-яку змінну частину для Вашого фільтра.

Системи фільтрації AquaKing – це інноваційні фільтрові рішення з надзвичайно високою простотою використання.

Якщо у Вас залишились додаткові запитання, або Ви бажаєте отримати детальну консультацію стосовно фільтрів для водойм AquaKing, зверніться до нас за номером телефону вказаним у розділі “Контакти”. Ми індивідуально підходимо до кожного об’єкту, враховуючи його конфігурацію, розташування та інші параметри.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин