Біологічні фільтри

Біологічний фільтр є ідеальним розширенням та доповненням до барабанного фільтра.

Якісний біологічний фільтр для ставка є важливим елементом обладнання, необхідним для будь-якої добре продуманої системи фільтрації. Біологічна фільтрація — це широкий термін, що відноситься до засобів утримання корисних бактерій, які здатні очищати водойму на молекулярному рівні. Здоров’я вашого риб буде значною мірою залежати від ефективності системи фільтрації декоративної водойми та УЗВ. Одним з основних застосувань біологічного фільтра для водойм є перетворення шкідливого аміаку, який є токсичним для риб та інших видів життя, у нітрит, а потім в кінцевому результаті — до нітрату. Нітрати є нетоксичним для коі та інших риб, але вони є живильною речовиною для рослин, що в результаті сприятиме зростанню певних видів водоростей. Є кілька способів боротьби з надлишком нітрату. Один зі способів полягає у використанні рослинного фільтра (біоплато), який є окремою зоною ставка, наповненою вологолюбними рослинами, які природним шляхом поглинають нітрат. Інший спосіб — це заплановані часткові зміни води, які замінюють частину води у водоймі новою водою без азоту. Ми рекомендуємо використовувати біологічні фільтри, як ефективні доповнення до механічної фільтрації. Час колонізації корисних бактерій в біологічному фільтрі займає від 4 до 6 тижнів, при відповідній температурі води та наявності поживних речовин. Отже, для того, щоб очищати водойму від шкідливих речовин на молекулярному рівні Вам необхідно купити біологічний фільтр для ставка.

В каталозі продукції нашої компанії представлені біологічні фільтри для ставка AquaKing Red Label Moving Bed Filter. У свою чергу фільтри мають різний об’єм, різну пропускну здатність та є чудовим доповненням до барабанних фільтрів AquaKing Red Label Drum Filter. Біологічні фільтри також як і барабанні фільтри мають 2 типу установки: гравітаційний та насосний.

Чому варто купити саме біологічні фільтри для ставка AquaKing Red Label Moving Bed Filter?

  • Біологічні фільтри AquaKing виготовляються тільки з високоякісного поліпропілену, який стійкий до ультрафіолету, не виділяє в воду шкідливих речовин, та має великий термін служби.
  • В нижній частині фільтра вмонтовані циліндричні розпилювачі повітря, які оптимально розпилюють повітря для забезпечення життєдіяльності біологічних бактерій.
  • Фільтр надзвичайно легкий в обслуговуванні та монтажі. Для того, щоб максимально полегшити монтаж системи фільтрації, ми рекомендуємо використовувати гумові з’єднання.

Де купити біологічну систему фільтрації для водойми AquaKing Red Label Moving Bed Filter?

Для того, щоб оформити замовлення або отримати додаткову консультацію, необхідно перейти в розділ “Де купити” та обрати магазин. Ми підберемо оптимальну систему фільтрації саме для Вашої водойми.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин