AquaKing Red Label Basic Trickle Filter

Зрошувальний фільтр Basic Trickle Filter призначений для переробки шкідливих речовин, таких як аміак і нітріти та додадкового насичення води киснем.

Зрошувальні фільтри Red Label складаються з окремих пристроїв, які можуть комплектуватися  практично будь-яким  фільтруючим  матеріалом  за Вашими побажаннями. Зрошувальні фільтри Basic Trickle Filter мають найкращий біологічний фільтруючий ефект серед усіх відомих фільтрів для ставків з КОІ та УЗВ (установок замкненого водопостачання). Крім того, має місце дуже великий ефект насичення води киснем.

Основні переваги зрошувального біологічного фільтра Aquaking Red Label:

  • Зрошувальні фільтри AquaKing виготовляються тільки з високоякісного поліпропілену, який стійкий до ультрафіолету, не виділяє в воду шкідливих речовин, та має великий термін служби;
  • Мається можливість індивідуально підібрати фільтраційну систему шляхом окремих блоків, завантажити їх субстратом різної площі та ефективності;
  • Фільтр надзвичайно легкий в обслуговуванні та монтажі. Для того, щоб максимально полегшити монтаж системи фільтрації, ми рекомендуємо використовувати гумові з’єднання.

Щоб полегшити застосування зрошувального фільтра у поєднанні з нашими комбінованими фільтрами  Red label, ми додали до нашого асортименту зрошувальні фільтри Basic Trickle Filter. Ці крапельні фільтри виготовлені за індивідуальними  розмірами  та  оптимально пристосовані до наших  комбінованих моделей BASIC, JOY та HAPPY.

Купуючи зрошувальний фільтр Aquaking Basic Trickle Filter для  Вашого існуючого  комбінованого барабанного фільтра JOY або HAPPY,  ми БЕЗКОШТОВНО обміняємо ваші поточні кришки на нову відповідну кришку для зрошувального фільтра.

Рекомендоване біозавантаження Aquaking Crystal Bio не входить в комплект зрошувального фільтра Basic Trickle Filter, та поставляється окремо.

Характеристики

Розмір (ДхШхВ):
995 х 850 х 785 мм

Максимальна висота на фільтрі:
1480 мм

Максимальний протік:
20000 л/год

Біонаповнювач:
немає (рекомендоване Aquaking Crystal Bio)

Вхідні з’єднання:
1 х 63 мм

Вихідні з’єднання:
сітчасте дно фільтра

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин