Аксесуари

З аксесуарами для ставка AquaKing створювати красу, та доглядати за своєю декоративною водоймою надзвичайно легко та приємно.

Кожен власник декоративної водойми на присадибній ділянці, мріє облагородити її та надати їй неперевершений та чарівний зовнішній вигляд. Щоб підтримувати свою водойму в гарному стані ми радимо використовувати аксесуари ТМ AquaKing. Наша компанія пропонує великий вибір аксесуарів для декоративних водойм та ставків, втілення різних дизайнерських рішень та догляду за УЗВ. Завдяки різноманітності асортименту Ви без зусиль підберете оптимальні аксесуари, саме для Вашої декоративної водойми з урахуванням індивідуальних потреб. Аксесуари AquaKing допоможуть підтримувати красивий зовнішній вигляд водойми, та забезпечать сприятливі умови для життя всіх її мешканців.

Які необхідно купити аксесуари для ставка ?

  • Захисні сітки для водойми. Вони допоможуть захистити ставок від опалого листя, гілок та сміття. Також вони допоможуть захистити Вашу рибу від хижих птахів та кішок.
  • Термометри для ставка. Корисні пристрої, які мають бути в арсеналі кожної водойми, внесення біологічних препаратів для водойми відбувається тільки при певній температурі зазначеній виробником. Також при годуванні риби важливо враховувати температуру води, саме вона підкаже яким кормом та з якою кількістю разів потрібно годувати рибу.
  • Сачки для водойми. Ставкові сачки у свою чергу поділяються на декілька типів та мають дуже важливу роль. Сачки які передбачені для збору дрібного сміття та водоростей мають малий розмір осередку (близько 0,5 – 1,5 мм), та не велику глибину. Сачки для риби навпаки мають велику глибину, та великий розмір осередку (близько 6-9 мм). Важливо зазначити, що сачки для риби AquaKing мають спеціальну м’яку сітку, яка не травмує луску риби при транспортуванні.
  • Аксесуари для утримання риби. Каркасні басейни та ємністьдля риб стануть в пригоді при обробці, лікуванні, перетримці й фотографуванні риби.
  • Декоративні прикраси фігурки, горщики та інші елементи. Побідні аксесуари не тільки покращують зовнішній вигляд водойми, а й допоможуть втілювати різноманітні дизайнерські рішення.

Чому ми радимо купувати аксесуари для водойм AquaKing?

  • Висока європейська якість аксесуарів за розумною ціною;
  • Асортимент наших аксесуарів постійно оновлюється та розширюється;
  • Для того, щоб підтвердити високу якість голландського обладнання ми надаємо гарантію.

В розділі “Де купити?” представлений перелік магазинів в яких Ви можете купити ставкові аксесуари. Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть Вам підібрати необхідні аксесуари саме для Вашої водойми.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин