Комбіновані барабанні фільтри

Комбіновані фільтри поєднують в собі барабанні фільтри та біологічні фільтри в одному корпусі, для оптимального очищення води.

Комбіновані барабанні фільтри AquaKing Red Label Combi Drum filter стануть ідеальним рішенням для механічного та біологічного очищення води, з повністю автоматизованою системою управління. Комбіновані барабанні фільтри не тільки очищають воду, але й одразу видаляють всі механічні забруднення прямо в каналізацію. Цей процес не вимагає присутності людини, все відбувається автоматично. Принцип робот полягає в тому, що вода з водойми потрапляє в приймальну камеру, після чого перетікає в барабан, який обтягнутий дрібною нержавіючою сіткою (зазвичай розмір осередку сітки складає від 25 до 70 мікронів), протікаючи через сітку на барабані вода фільтрується і повертається в водойму вже очищеною. Всі забруднення залишаються на фільтраційній сітці в середині барабану, зі збільшенням кількості забруднень — зменшується пропускна спроможність фільтраційної сітки, та відповідно змінюється рівень води у барабанному фільтрі, спеціальні датчики це фіксують та подають сигнал на автоматику, що необхідно провести очищення фільтраційної сітки. Після цього в дію приводиться двигун, який починає повільно обертати барабан, та з великим тиском подається вода на промивні форсунки, в результаті всі забруднення змиваються на жолоб, який розташований в середині барабану та надалі самопливом витікають в каналізацію. Процес самоочищення відбувається автоматично, та триває до тих пір поки не стабілізується рівень води всередині самого фільтра. Наступні камери фільтра відповідають за біологічне очищення води. Біологічна фільтрація — це широкий термін, що відноситься до засобів утримання корисних бактерій, які здатні очищати водойму на молекулярному рівні. Здоров’я вашого риб буде значною мірою залежати від ефективності системи фільтрації декоративної водойми та УЗВ. В біологічних камерах комбінованого барабанного фільтра відбувається перетворення шкідливого аміаку, який є токсичним для риб та інших видів життя, у нітрити, а потім в кінцевому результаті — у нітрати. Нітрати є нетоксичними для коі та інших риб. Час колонізації корисних бактерій в біологічному фільтрі займає від 4 до 6 тижнів, при відповідній температурі води на наявності поживних речовин. З залежності від об’єму декоративної водойми, ставка або УЗВ, Ви можете купити комбінований барабанний фільтр AquaKing Red Label Combi Drum filter з різною пропускною здатністю.
Комбіновані барабанні фільтри AquaKing Red Label Combi Drum filter мають 2 типу установки: гравітаційний та насосний. В гравітаційному типі установки фільтр встановлюється відповідно до рівня води у водоймі, вода в фільтр потрапляє самопливом та після фільтрації відкачується насосом назад у водойму. В насосному типі установки фільтр встановлюється вище рівня води у водоймі, вода в фільтр подається примусово за допомогою насоса, та назад вже очищена повертається в ставок самопливом. Ми рекомендуємо використовувати гравітаційний тип установки, оскільки забруднення потрапляють в фільтр в такому вигляді, в якому знаходяться у водоймі, в насосному типі установки забруднення можуть подрібнюватись насосом під час транспортування води до фільтра.

Комбіновані барабанні фільтри AquaKing Red Label Combi Drum filter мають широкий спектр застосування, а саме:

 • Плавальні водойми;
 • Водойми з рибою;
 • Декоративні ставки;
 • Рибні господарства;
 • Очищення води на виробництві;
 • УЗВ (установки замкнутого водопостачання).

Основні переваги, чому необхідно купити комбінований барабанний фільтр AquaKing Red Label Combi Drum filter для ставка, декоративної водойми, УЗВ:

 • Простий у використанні;
 • Високий ресурс роботи;
 • Виготовлений в Нідерландах;
 • Наявність змінних частин;
 • Дуже тихий в роботі;
 • Повністю автоматизований;
 • Низький рівень енергоспоживання;
 • Висока якість очищення;

Для того, щоб придбати комбінований барабанний фільтр AquaKing Red Label Combi Drum filter або отримати додаткову консультацію, зверніться до нас за номером телефону вказаним у розділі “Контакти”. Кваліфіковані менеджери нашої компанії підберуть оптимальну систему фільтрації саме для Вашої водойми.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин