Світильники

Для того, щоб насолоджуватись особливою атмосферою своєї водойми довго після заходу сонця, Вам необхідно купити підсвітку для ставка.

Декоративна водойма — це привабливий елемент ландшафтного дизайну, який показує смак власника та є гордістю багатьох людей. Кожна водойма є унікальною та має нескінченні можливості. Перебуваючи власником водойми, Ви, мабуть, будете постійно шукати способи зробити свій ставок ще красивішим. Освітлення для ставків є гарним прикладом цього. За допомогою красивого освітлення Ваш ставок дійсно виглядає у всій своїй красі не тільки в день, але і ввечері.

Кожна декоративна водойма виглядає по особливому красиво, якщо в вечірній час підсвічується світильниками для ставка. Особливо приємно в теплі літні вечори перебувати біля водойми, яка облаштована підсвіткою для ставка, приємне світло вводі або з берега створює неймовірно казкову атмосферу. В асортименті компанії AquaKing є великий вибір підсвіток для водойм.

Чому варто купити світильники для ставка AquaKing:

  • Асортимент та функціональність. В асортименті нашої компанії представлені різні модифікації світильників, які здатні задовольнити потреби як маленьких так і великих водойм. Кожен світильник має можливість регулювати кут нахилу світлового потоку, та може встановлюватись як під водою так і на березі водойми.
  • Автоматичність та безпечність. Майже всі світильники обладнані спеціальним фотореле, яке в темну пору автоматично вмикає світло, а у світлий час доби автоматично вимикає. Всі підсвітки AquaKing працюють на безпечній 12 В технології.
  • Економічність та технологічність. Завдяки світлодіодним LED лампам які встановлені у світильниках вони споживають мінімальну кількість електроенергії та мають надзвичайно великий ресурс.
  • Гарантія та сервіс. Світильники AquaKing виконані з високоякісних новітніх матеріалів які мають великий термін служби та не піддаються впливу ультрафіолетових променів та перепадам температур.

Світильники виконані елегантному чорному кольорі та мають красивий дизайн. Сфера застосування світильників AquaKing :

  • штучні водойми;
  • фонтани та водоспади;
  • ландшафтний дизайн;
  • крижані скульптури.

Для того, щоб купити підсвітку для водоспаду Вам необхідно перейти в розділ “Де купити?” та обрати один магазинів. Якщо Вам потрібна допомога в виборі підсвітки для струмка або додаткова консультація спеціаліста, Вам необхідно зателефонувати в будь-який магазин, який представлений у нас на сайті. Менеджери магазинів з задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші запитання. З підсвіткою для ставка AquaKing Ви отримаєте ще більше задоволення від свого водного царства.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин