Водоспади

Краса та звуки падаючої води створюють чарівну атмосферу спокою та неймовірно підіймають настрій.

Нескінченно довго можна милуватися красивим потоком струменів, які з шумом розбивається об водну гладь. Штучні водоспади використовуються як ззовні так і в середині приміщень. Одним з найкращих інтер’єрних рішень буде облаштування ресторану або готелю декоративним водоспадом, він постійно буде приваблювати людей й залишить тільки позитивні емоції та спогади. Водоспад стане чудовим дизайнерським рішенням для облаштування декоративної водойми. В штучних водоймах водоспад послужить не тільки прикрасою, а й принесе багато користі. Вода, що падає насичує воду ставка киснем, перемішує її, вирівнюючи температуру між шарами, що в цілому позитивно впливає на ставкову флору і фауну, перешкоджає цвітінню води та прояву не приємних запахів. Водоспади покращують біологічний баланс водойми та якість фільтрації. Для створення декоративного водоспаду необхідно купити вилив для водоспаду, який є обов’язковим елементом будь-якого штучного водоспаду і являє собою гідротехнічний пристрій, що має рівну горизонтальну поверхню, призначену для ефектного розподілення води рівним потоком.

В нашому каталозі продукції представлені виливи для водоспадів AquaKing Waterfall, які мають 6 різних горизонтальних розмірів: 300 мм, 400 мм, 600 мм, 800 мм, 1000 мм, а також 1200 мм. Для виготовлення виливів AquaKing Waterfall була використана високоякісна нержавіюча сталь, що не боїться впливу вологи та не схильна до розвитку корозійних процесів. В середині кожного виливу мається спеціальний глушник, який усуває турбулентні потоки та забезпечує гладкість водяної плівки. Для того, щоб забезпечити рівну водяну плівку, яка не буде рватись та звужуватись в кінці, необхідно підібрати насос відповідної продуктивності.

Основні причини, чому варто купити вилив для водоспаду AquaKing Waterfall:

  • Якість та технологічність. Виливи виконані з високоякісних матеріалів, які мають великий термін служби. Завдяки своїй конструкції та спеціальному глушнику потому, вилив здатний видавати красиву водяну картину, яка не рветься (при правильно підібраному насосі).
  • Стильний дизайн та широкий асортимент. Завдяки красивій матовій поверхні та привабливому зовнішньому вигляду, вилив для водоспаду AquaKing Waterfall стане чудовим доповненням будь-якого водоспаду,
  • Легкість монтажу та обслуговування. В комплект постачання входять всі з’єднувальні елементи для легкого та зручного монтажу пристрою. В лівій нижній частині виливу мається технологічний отвір для зливу води з виливу в зимовий період.

Купити водоспад AquaKing Waterfall Ви можете в будь-якому з магазинів, які розміщені на нашому сайті в розділі “Де купити”.

Менеджери магазинів залюбки дадуть Вам додаткову консультацію та допоможуть підібрати комплект обладнання саме для Вашого водоспаду.

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин