Про бренд

Компанія Bimex BV була заснована в 1968 році паном JF Dielissen. Він був першим з продажу труб і аксесуарів з ПВХ. Спочатку клієнтська база складалася з невеликих компаній, таких як виробники кухонь, будівельні компанії, муніципалітети та інші публічні компанії. В кінці сімдесятих років все більше і більше клієнтів приходили з сільського господарства і садівництва. Це створило більший попит та більш широкий асортимент продукції, включаючи насоси, труби та фільтри. Відтоді Bimex BV значно зросла і в даний час активно працює по всій Європі. Bimex BV обслуговує близько 1000 клієнтів, які представлені в різних галузях. Компанія Bimex BV також є постачальником Aquaking, нашого власного бренду високоякісної продукції для декоративних водойм, ставків та установок замкнутого постачання (УЗВ).

Бренд AquaKing постійно продовжує зростати, зараз нараховує понад 200 продуктів і продовжує розширювати асортимент, та розробляти високоякісні продукти. Різноманітні виробничі підрозділи та найсучасніше обладнання роблять можливим високоефективний спосіб виробництва. Все це, звичайно, неможливе без висококваліфікованого та навченого персоналу. Забезпечення постійної високої якості завжди має найвищий пріоритет у нашій компанії. Окрему увагу хотіли звернути на лінійку обладнання AquaKing Red Label. Ці високопродуктивні фільтрові системи та насоси спеціально розроблені для плавальних водойм та водойм з коі. Багаторічний досвід і використання сучасних технологій допомагають виготовляти надійне, та професійне обладнання. Відділ розробки продуктів компанії постійно працює над застосуванням інновацій та розробкою нових фільтрів, здебільшого зосереджується на питаннях, які виникають з практичної сторони кінцевих користувачів. Ми постійно консультуємося з дилерами, та зі спеціалістами, які встановлюють та обслуговують наше обладнання, щоб залишатися повністю поінформованими, як працює наше обладнання з практичної сторони. Завдяки цьому зворотному зв’язку ми негайно реагуємо на можливі поліпшення продукту і постійно знаємо про останні події в галузі потенційної сировини для продукції AquaKing. При виготовленні обладнання ми враховуємо всі екологічні аспекти, використовуємо тільки постачальників, які відповідають нашим строгим стандартам якості та екології. Обладнання Аквакінг завжди оснащене найсучаснішими технологіями та новітніми ідеями у сфері фільтрації, а наш багатий досвід у розробці продукту здатний задовольнити потреби будь-якого користувача. AquaKing виробляє всю свою продукцію в Голландії, що свідчить про відповідність стандартам європейської якості, про можливості задовольняти найвибагливіші запити покупців, максимально прискорювати розробку нового та вдосконалювати наявне обладнання. Всі продукти в асортименті компанії AquaKing мають на меті гарантувати ідеальну якість води простим і надійним способом. AquaKing пропонує повне, оптимальне та відповідне рішення для кожної ситуації.

Наша компанія “Аквамайстер” — являється офіційним постачальником продукції для водойм ТМ AquaKing та AquaKing Red Label в Україні. Завдяки регулярним поставкам з Голландії ми підтримуємо наявність товару на складі, навіть якщо товар відсутній ми оперативно доставимо його в Україну.

Потрібна консультація ?