Новинки комбінованих барабанних фільтрів AquaKing Red Label Basic

Раді представити Вашій увазі серію нових комбінованих барабанних фільтрів AquaKing Red Label Basic.

Барабанні фільтри AquaKing Red Label Basic мають високий рівень механічного очищення від 70 до 120 мікронів, особливою перевагою є наявність додаткових біологічних модулів для очищення на молекулярному рівні та все це в одному моноблоці. У широкому асортименті новинок є фільтри різної продуктивності до 200 м³, які в свою чергу можуть відфільтрувати до 60 м³/год. Завдяки своїй конструкції фільтри займають небагато місця і мають не складний монтаж.

Всі фільтри обладнані блоком управління, який своєю чергою автоматично контролює роботу системи фільтрації. Ще однією перевагою серії Basic є наявність вбудованих ультрафіолетових стерилізаторів AquaKing Red Label UVC Inbouw Unit з високоефективною лампою Amalgam (ресурс лампи 12000 робочих годин).

На окрему увагу заслуговують фільтри: AquaKing Red Label Combi Drum HAPPY, AquaKing Red Label Combi Filter Basic 2 XL та AquaKing Red Label Combi Filter Basic 500 PLUS. В останній камері вищевказаних фільтрів розміщені фільтраційні мати RED-X, дані мати мають функцію як механічної, так і біологічної фільтрації. Саме завдяки біоплівці, яка виробляється на цих матах відбувається процес денітрифікації (процес відновлення нітратів до нітритів і в результаті до газоподібних оксидів і молекулярного азоту, з подальшим видаленням його з води).

В асортименті нових комбінованих барабанних фільтрів є фільтр з додатковим біологічним зрошуваним фільтром. Зрошуваний біофільтр AquaKing Red Label Trickle – це ідеальне рішення для руйнування шкідливих, розчинених відходів (таких, як білки, амоній, нітрити) в нешкідливі з’єднання.

Розглянувши асортимент новинок давайте, підіб’ємо підсумок, чому необхідно купити комбінований барабанний фільтр AquaKing Red Label серії Basic?

  • Високий ступінь як механічної, так і біологічної очистки;
  • Легкий монтаж і подальше обслуговування завдяки моноблочному корпусу;
  • Вмонтовані високоякісні ультрафіолетові стерилізатори AquaKing Red Label UVC Inbouw Unit з високоефективною лампою Amalgam;
  • Повністю автоматизований пристрій, фільтр може працювати автономно і не вимагає втручань;
  • Наявність камери з матами RED-X, для процесів денітрифікації;
  • Виробництво Нідерланди;
  • Ідеальне співвідношення ціни та якості.

І на завершення відзначимо, що придбати професійне барабанне очищення є можливість як гравітаційного, так і насосного типу установки.

Aquaking

Author Aquaking

More posts by Aquaking

Leave a Reply