AquaKing Red Label Combi Filter InLine 30/35

Артикул: F2010015

Комбінований барабанний фільтр Red Label Combi InLine 30/35 призначений для фільтрації води у водоймах із рослинами вмістом до 140 м³ та має пропускну здатність до 35 м³/год. Комбінований фільтр поєднує в собі компактний корпус барабана, фільтр з плаваючим біозавантаженням і фільтр з унікальним фільтраційним матеріалом – матом Red-X.

У 2022 році представлено абсолютно нову серію комбінованих барабанни фільтрів INLINE. Назва говорить сама за себе, різні фільтруючі камери з’єднані «в одну лінію». Протік через фільтр був додатково оптимізований завдяки стінкам камер з перфорацією. Довжина комбінованих барабанних фільтрів INLINE дозволяє ідеально замінювати більшість існуючих багатокамерних фільтрів. Серія комбінованих фільтрів INLINE складається з двох моделей висотою понад один метр і двох зменшенних моделей. Комбіновані барабанні фільтри INLINE LOW мають висоту всього 75 см і тому підходять для багатьох існуючих вузьких технічних приміщень. Ширина комбінованих барабанних фільтрів INLINE також була оптимізована, тому фільтр легко проходить через більшість дверей! Завдяки нашій роботі на замовлення, комбіновані барабанні фільтри INLINE можна розширити за допомогою різних опцій.

Барабанний фільтр – це механічний фільтр, який легко фільтрує з потоку води забруднення розміром більше 120 мкм. Фільтр складається з дуже високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь і поліпропілен (ПП) та призначений для досягнення бездоганної якості води. Камера з плаваючим біозавантаженням є одним із біологічних етапів очищення води та після видалення великих забруднень барабанним фільтром вода потрапляє до неї. Наступним етапом очищення води є камера із фільтраційними касетами з мату Red-X. У камерах біологічного очищення за допомогою корисних бактерій переробляються шкідливі речовини, такі як аміак і нітрити, та перетворюються бактеріями на нешкідливий нітрат. У корпус комбінованого барабанного фільтра Red Label Combi InLine 30/35 вбудований промивний насос та високоякісний ультрафіолетовий стерилізатор з UV лампою Amalgam, що має термін ефективного випромінювання до 12000 годин. Камера попереднього очищення з барабанним фільтром оснащена запатентованим ущільнювачем барабана із захистом від ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації самого силіконового ущільнювача. Також в корпус барабана вбудовано дві щітки для очищення зливного жолоба від забруднень, що накопичуються.
Перша камера біологічного фільтру наповнюється високоякісним плаваючим біозавантаженням Hel-X13, що має корисну закриту площу для заселення бактерій 955 м²/м³. У другій камері біологічного фільтра знаходиться унікальний фільтраційний матеріал – мат Red-X з корисною площею 625 м²/м³.

Компресор для насичення киснем біологічного фільтра не входить у комплект і поставляється окремо.

Характеристики

Розмір (ДхШхВ):
2172 х 700 х 1005 мм

Розмір барабана:
400 х 500 мм

Розмір осередка фільтруючої панелі:
120 мкм

Наявність насоса для промивання:
вбудований (Q800103)

Вбудований УФ стерилізатор:
Amalgam 40Вт (нерж.сталь.)

Максимальний протік:
35000 л/год

Для водойм з рослинами макс. до:
140000 л

Для ставків з Коі до:
35000 л

Біонаповнювач:
Helix white HXF13KLL+ 100 л

Фільтраційний наповнювач:
Мат Red-X – 4 м²

Вхідні з’єднання:
3 х 110 мм

Вихідні з’єднання:
2 х 110 мм

З’єднання для зливу бруду:
1 х 110 мм

З’єднання для спорожнення фільтра:
2 х 50 мм  (в комплекті з шаровими кранами)

Наявність розпилювачів:
AirStone Tube 50 х 300 мм – 2шт

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин