Combi Filter Plug & Play 50/55 XL

Установка Red Label Plug & Play розроблена таким чином, що повну систему можна легко підключити до водойми. Повне управління водою потім негайно оптимально опікується.

Система фільтрів водойми переважно розміщується в доступному просторі фільтра. У більшості випадків використовується фільтрувальна свердловина, де встановлена ​​фільтрувальна лінія в гравітаційній установці. На додаток до необхідних блоків фільтрів, як барабанний фільтр або комбінований фільтр, такі речі, як з’єднання, труби та насоси зазвичай займають багато місця. Системи Red Label Plug & Play XL забезпечують повну лінію фільтрування. Одне компактне житло, особливо для водойм з високим навантаженням.

Вся необхідна апаратура обробляється в цій установці фільтра. Ваша водойма протікає через компактну камеру прийому з засувками до барабанного фільтра у другому приміщенні для механічної фільтрації. Третя кімната обладнана фільтром з рухомим ліжком, що забезпечує біологічну деградацію відходів. Четверта кімната обладнана високоякісними фільтрами RED-X, які забезпечують додаткову біологічну фільтрацію. З п’ятого простору очищена вода відкачується назад у ваш ставок. Ця п’ята фільтруюча кімната також оснащена повним контролем системи Plug & Play. У малоймовірному випадку, коли вода накопичиться в п’ятому приміщенні, вона буде відкачана за допомогою вбудованого автоматичного погружного насоса.

Ми рекомендуємо, щоб повна установка систем Plug & PLay була встановлена ​​на нашому заводі з рекомендованими нами продуктами і повністю адаптована до системи.

Якщо ви бажаєте самостійно монтувати інші матеріали, перша і остання камера фільтра буде доставлятися порожньою.

Якщо ви бажаєте внести корективи в цю систему, це, звичайно, можливо після консультації з нашими фахівцями.

Характеристики

Тип:
Роз’єм Combifilter Plug & Play 50/55 XL (LxWxH)

Розмір панелі:
Діаметр 650 х 400 мм

Розмір (ДхШхВ):
3500 x 900 x 1005 мм

Вхідний отвір:
4 х 110 мм

Макс. потік:
55 м3 / год

Вихідні дані:
3 x 2 “

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин