AquaKing Red Label Drum Filter PRO 30/35 XL

Артикул: F2030009

Барабанний фільтр – це механічний фільтр, який легко затримує з потоку води забруднення розміром більше 70 мкм (0,07мм). Фільтр виготовлено з дуже високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь і поліпропілен (ПП) німецького виробнитва – Röchling та призначений для досягнення бездоганної якості води.

У корпус барабанного фільтра Red Label Drum Filter PRO 30/35 XL вбудований промивний насос високого тиску та високоякісний ультрафіолетовий стерилізатор потужністю 80 Вт з UV лампою Amalgam, що має термін ефективного випромінювання до 12000 годин. Вбудований промивний насос з нержавіючої сталі дозволяє значно спростити монтаж фільтра та зменшити технічне приміщення, необхідне для встановлення обладнання. Високоякісні форсунки які використовуються для промивання барабана мають легке з’єднання, що значно полегшує обслуговування системи промивки. Корпус барабанного фільтра оснащений запатентованим ущільнювачем барабана із захистом від ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації самого силіконового ущільнювача. Також в барабан з внутрішньої сторони вбудовано дві щітки для очищення зливного жолоба від забруднень, що накопичуються в процесі експлуатації фільтра. По запиту барабанний фільтр може комплектуватись двома вбудованими ультрафіолетовими стерилізаторами по 40 Вт з нержавіючої сталі.

В комплекті з барабанним фільтром PRO 30/35 XL поставляється професійний пульт керування з датчиком тиску та більш гнучкими налаштуваннями автоматичної роботи фільтра.

Барабанний фільтр Aquaking Red Label Drum Filter PRO 30/35 XL призначений для механічної фільтрації водойм з рослинами вмістом до 120 м³ та ставків з КОІ до 35 м³.

Доступний для замовлення як в гравітаційній так і в насосній версіях виконання.

Характеристики

Розмір (Д х Ш х В):
1230 х 700 х 685 мм

Розмір барабана:
400 х 500 мм

Розмір осередка фільтруючої панелі:
70 мкм

Наявність насоса для промивання:
вбудований з нерж. сталі, 5 бар

Вбудований УФ стерилізатор:
Amalgam 80Вт (нерж.сталь.)

Максимальний протік:
40000 л/год

Для водойм з рослинами макс. до:
120000 л

Для ставків з Коі до:
35000 л

Біонаповнювач:
немає

Фільтраційний наповнювач:
немає

Вхідні з’єднання:
3 х 110 мм

Вихідні з’єднання:
3 х 110 мм

З’єднання для зливу бруду:
1 х 110 мм

З’єднання для спорожнення фільтра:
немає

Наявність розпилювачів:
немає

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин