AquaKing Red Label Combi Filter Basic 80/100 XXL

Артикул: F2010008

Комбінований фільтр Red Label Combi Basic 80/100 XXL призначений для фільтрації води у водоймах із рослинами вмістом до 400 м³ та має пропускну здатність до 100 м³/год. Комбінований фільтр поєднує в собі компактний корпус барабана, фільтр з плаваючим біозавантаженням і фільтр з унікальним фільтраційним матеріалом – матом Red-X.
Барабанний фільтр – це механічний фільтр, який легко фільтрує з потоку води забруднення розміром більше 120 мкм. Фільтр складається з дуже високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь і поліпропілен (ПП) та призначений для досягнення бездоганної якості води. Камера з плаваючим біозавантаженням є одним із біологічних етапів очищення води та після видалення великих забруднень барабанним фільтром вода потрапляє до неї. Наступним етапом очищення води є камера із фільтраційними касетами з мату Red-X. У камерах біологічного очищення за допомогою корисних бактерій переробляються шкідливі речовини, такі як аміак і нітрити, та перетворюються бактеріями на нешкідливий нітрат. У корпус комбінованого фільтра Red Label Combi Basic 80/100 XXL вбудований промивний насос високого тиску та високоякісний ультрафіолетовий стерилізатор з UV лампою Amalgam, що має термін ефективного випромінювання до 12000 годин. Вбудований промивний насос з нержавіючої сталі дозволяє значно спростити монтаж фільтра та зменшити технічне приміщення, необхідне для встановлення обладнання. Високоякісні форсунки які використовуються для промивання барабана мають легке з’єднання, що значно полегшує обслуговування системи промивки. Камера попереднього очищення з барабанним фільтром оснащена запатентованим ущільнювачем барабана із захистом від ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації самого силіконового ущільнювача. Також в корпус барабана вбудовано дві щітки для очищення зливного жолоба від забруднень, що накопичуються.

В комплекті з барабанним фільтром Basic 80/100 поставляється пульт керування нового зразку – BASIC LUXE. 

Основні відмінності пульта BASIC LUXE від стандартного пульта керування BASIC:

  • на кожну сторону підключення навантаження збільшено до 3520Вт або 16А
  • присутня можливість підключати магнітний датчик відкриття кришки.

Перша камера біологічного фільтру наповнюється високоякісним плаваючим біозавантаженням Hel-X13, що має корисну закриту площу для заселення бактерій 955 м²/м³. У другій камері біологічного фільтра знаходиться унікальний фільтраційний матеріал – мат Red-X з корисною площею 625 м²/м³. Компресор для насичення киснем біологічного фільтра не входить у комплект і поставляється окремо.

Характеристики

Розмір (ДхШхВ):
2760 х 1589 х 1015 мм

Розмір барабана:
800 х 650 мм

Розмір осередка фільтруючої панелі:
120 мкм

Наявність насоса для промивання:
вбудований з нерж. сталі, 5 бар

Вбудований УФ стерилізатор:
Amalgam 40Вт (нерж.сталь.)

Максимальний протік:
100000 л/год

Для водойм з рослинами макс. до:
400000 л

Для ставків з Коі до:
100000 л

Біонаповнювач:
Helix white HXF13KLL+ 400 л

Фільтраційний наповнювач:
Мат Red-X – 10 м²

Вхідні з’єднання:
9 х 110 мм

Вихідні з’єднання:
4 х 110 мм

З’єднання для зливу бруду:
1 х 110 мм

З’єднання для спорожнення фільтра:
2 х 50 мм  (в комплекті з шаровими кранами)

Наявність розпилювачів:
дисковий 340мм – 2шт
AirStone Tube 50 х 300 мм – 3шт

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин