AquaKing Red Label Combi Drum HAPPY

Комбінованний фільтр Red Label Combi Drum HAPPY підходить для потоку до 25 м3/год. Комбінований фільтр поєднує в собі компактний корпус барабана, а також модулі з плаваючою біозагрузкою і фільтрувальними матами Red-X. Барабанний фільтр – це механічний попередній фільтр, який легко фільтрує забруднення (до 120 мкм) з потоку води. Фільтр складається з дуже високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь і поліпропілен (ПП), і призначений для досягнення бездоганної якості води. Фільтр з плаваючою біозагрузкою є біологічним фільтром і після видалення грубого бруду барабанним фільтром вода потрапляє в нього. Тут шкідливі речовини, такі як аміак і нітрити перетворюються бактеріями на нешкідливий нітрат. Модуль з матами Red-X також є біологічним фільтром. На фільтрувальних матах Red-X також як і на плаваючому завантаженні «наростає»біоплівка, але за своєю структурою вона буде відрізняться так як перебувати в нерухомому стані.

AquaKing Red Label Combi Drum HAPPY – якісний барабанний фільтр для невеликих водойм за вельми привабливою ціною. Combi Drum HAPPY оснащений промивання насосом, що призводить до зменшення шуму, менше простору установки і більш ефективного функціонування барабанного фільтра. Фільтр HAPPY також укомплектований вбудованим 40-ватним ултрафіолетовим стерилізатором. За допомогою цього пристрою кристально чисту воду в ставку, знищуючи водорості, бактерії і грибки.

Комбінований барабанний фільтр HAPPY підходить для водойм обсягом до 100 м3. Доступний як в гравітаційній так і насосної моделі.

Характеристики

Тип фільтрації:
механічна, біологічна, УФ-обробка

Потужність уф-лампи:
40 Вт

Для ставків з Коі до:
25000 л

Для ставків макс. до:
100000 л

Розмір барабана:
650 х 400 мм

Максимальний протік:
25000 л/год

Розмір (Д х Ш х В):
1030 х 870 х 990 мм

Наявність насоса для промивання:
так

Наявність розпилювачів:
50 х 300 мм 2 шт

Біонаповнювач:
Helix white HXF13KLL+ 50 л

Вхідні з’єднання:
3 х 110 мм

Вихідні з’єднання:
2 х 110 мм

З’єднання для зливу бруду:
1 х 110 мм

З’єднання для промивання:
1 х 50 мм (з краном)

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин