AquaKing Red Label 4 Kamer Filter small 12000

RED LABEL багатокамерні фільтри.

Багатокамерні фільтри AquaKing Red Label були розроблені, щоб гарантувати ідеальну якість води для водойм. Для кожного водойми доступна відповідна система фільтрів, повністю пристосована до вмісту вашого ставка. Цей опис вказує на роботу та особливості даних багатокамерних фільтрів.

Налаштування, гравітація або насосна модель?

Якщо ваш фільтр розміщений над рівнем води, воду необхідно подавати на фільтр за допомогою насоса. Після останньої камери фільтра, вода тече назад “вільно” до ставка. Такий вид називається насосним (проточним). Перевага віддається розміщенню фільтра нижче рівня води ставка. Вода під власною вагою попадає в фільтр, а насос подає воду з фільтра назад до ставка. Таке розташування називається “гравітаційною” системою. Останній варіант є кращим, тому що насос повинен працювати з менш им навантаженням і, отже, забезпечує більшу ефективність і працює більш ефективно. Якщо ваш насос вийде з ладу, вода залишатиметься в системі фільтрації, і що корисні бактерії заселені на біозавантаженні не загинуть. У разі несправності системи водойми виключається ризик, що насос спорожнить ставок. Також відсутність насосів або шлангів в ставку виглядає на багато краще ніж з ними. Крім того, риба не може бути пошкоджена цим. Ви можете легко дістатися до насоса для будь-якого технічного обслуговування.

Виконання.

Всі моделі багатокамерних фільтрів повністю виконані з високоякісного поліпропілену. Вхідні та вихідні отвори діаметром 110 мм сприяють оптимальному протоку води і роблять фільтр придатним для практично всіх насосів для водойм. Для забезпечення належного технічного обслуговування кожна фільтрувальна камера забезпечена для зливу бруду кульовим краном 50 мм.

Етапи фільтрації:

1. Механічна фільтрація (перша фільтрувальна камера)
Механічна фільтрація здійснюється за рахунок фільтрувальних щіток, які щільно розміщені в першій камері. На щітках збирається механічний бруд, тому їх регулярно необхідно мити. Як часто це необхідно робити залежить від забруднення щіток. Щітки можна промити безпосередньо в першій камері, давши воді стекти через зливний кран. Грубий бруд, такий як листя або ниткоподібні водорості рекомендуємо прибрати вручну для запобігання засмічення трубопроводу.
Фільтр для ставка Red Label 3 Chamber moving bed 9000 укомплектований 14 щітками

2.Біологічна фільтрація (друга та третя фільтраційна камера)
Після видалення механічних домішок вода попадає почергово  в другу та третю  камери з плаваючою біозагрузкою. За допомогою плаваючої біозагрузки здійснюється видалення аміаку і нітритів, що дуже важливо якщо у водоймі є риба. Видалення органічних сполук здійснюється завдяки заселенню колоній біобактерій на завантаженні у вигляді плівки. Дуже важливо що б біозагрузка була постійно в русі, тому необхідно забезпечити належну аерацію. Швидкість видалення органіки залежить від кількості і якості біозавантаження. У комплекті поставляється біозавантаження Helix з корисною площею 955 м2 / м3 об’ємом 60 літрів.

3.Біологічна фільтрація (четверта фільтрувальна камера)
Останнім етапом очищення також є біологічна фільтрація, але вже за допомогою матів Red-X. На фільтрувальних матах Red-X аналогічно як і на плаваючому завантаженні Helix “наростає” біоплівка, але за своєю структурою вона буде відрізняться так як знаходиться в нерухомому стані.

Після останньої фільтрувальної камери вода перетікає назад до водойми при насосній установці. З фільтром у гравітаційній установці, насос подає воду назад у ставок.

Характеристики

Максимальний протік:
12000 л/год

Для ставків з рибою до:
20000 л

Для ставків макс. до:
40000 л

Розмір (ДхШхВ):
1560 x 520 x 650 мм

Наявність розпилювачів:
40 х 210 мм 2 шт

Біонаповнювач:
Helix white HXF13KLL+ 60 л

Вхідні з’єднання:
1 х 110 мм

Вихідні з’єднання:
1 х 110 мм

З’єднання для зливу бруду:
4 х 50 мм (з кранами)

Шукаєте де купити ?

Обрати магазин